Stojíme na křižovatce euro-unijní historie. Bitva, která květnovými volbami do Evropského parlamentu začíná, je bojem za svobodu a nezávislost evropských národů včetně toho českého. Shodli se na tom účastníci demonstrace za svobodu evropských národů a proti diktátu Bruselu.

Před zaplněnou horní částí Václavského náměstí pod pomníkem sv. Václava zahájila ve čtvrtek 25. dubna poměrně velkolepým mítinkem svoji kampaň SPD, která, slovy Tomia Okamury, je součástí velké rodiny vlasteneckých stran v Evropě sdružených ve frakci Evropa národů a svobody (Europe of Nations and Freedom – ENF).

Paviáni

Všě provázela vcelku standardně absolutní blokáda v našich hlavních médiích, které až na malé výjimky o akci buď vůbec neinformovaly, nebo záměrně neuváděly den ani hodinu, kdy se do Prahy sjedou představitelé vlasteneckých stran z celé Evropy. Na shromáždění se zato důkladně připravili „euroanarchisté“, kteří tvoří „trockistickou“ avantgardu liberální demokracie. S rudými vlajkami a tzv. vlajkami Evropské unie nad hlavami názorně předváděli, jak si představují demokracii podle bruselského střihu.

Narušování řádně nahlášeného předvolebního mítinku za pomoci píšťal, klaksonů a mlácením do hrnců a plechů bylo součástí jimi vyhlášené „hlukové olympiády“ na kterou se soutěžící v kraválu nominovali přes sociální sítě. Vřískot těchto „europaviánů“ neustal dokonce ani při zpěvu naší státní hymny, což příznačně vypovídá o vztahu těchto „Sorošových dětí“ k naší vlasti.

Přesně to vystihl lídr SPD do eurovoleb Ivan David v úvodu svého vystoupení, jímž po hodinovém koncertu skupiny Ortel zahájil sérii promluv. „Nenechme se zastrašit tím řevem, oni ti paviáni dobře poznali, že to není jejich hymna, proto tak strašně řvou.“ Ve svém projevu přerušovaném potleskem přítomných a nenávistnými výkřiky „protinenávistných demokratů“ oddělených policejním kordonem na chodníku, se především ohradil vůči snaze bruselských a německých elit zaplavit Evropu migranty.

„Odmítáme se podvolit nátlaku na přijímání migrantů. Musíme proti islámu hájit vlastní kulturní výdobytky. Poslední vývoj nás staví před otázku, zda je naše členství v EU slučitelné s dalším rozvojem naší země. Od Evropské unie můžeme očekávat tlak na přijetí migrantů, šílené ekonomické projekty, omezování svobody slova, zavádění cenzury, nebo zákaz pohádek, v nichž jsou údajně nepřijatelně popsané role mužů a žen,“ uvedl bývalý ministr v Zemanově vládě, který jako jeden z mála v kabinetu před dvaceti lety hlasoval proti „humanitárnímu“ bombardování Srbska.

Kritizoval také snahu o vytvoření superstátu EU na úkor národních států. „Nechceme se stát bezprávnou kolonií superstátu řízenou cizími úředníky. Dvě třetiny zákonů přijímaných poslaneckou sněmovnou jsou vynucené směrnicemi a nařízeními Evropské komise. Národní stát je takto zbavován své samostatnosti a postupně ztrácí svrchovanost. Dříve země dobývaly armády, dnes je dobývají nařízení Evropské unie.“ V závěru svého vystoupení uvedl, že pokud se situace nezlepší, je na místě uvažovat o vystoupení z EU. „Jestliže nepůjde Evropskou unii reformovat tak, aby byla demokratická, pak musíme trvat na vystoupení z Evropské unie. Přijďme k volbám do Evropského parlamentu a podpořme SPD!“

Spojenec ve střední Evropě

Zástupce strany Vlámský zájem europoslanec Gerolf Annemans upozornil na důležitost blížících se voleb do Evropského parlamentu. „Stojíme na křižovatce evropské historie. Z unie se stala instituce, která drtí lid evropských států. EU chce, aby se stala jedinou organizací na kontinentu. Pokud bychom to dovolili, pak by se státy staly jen bezmocnými provinciemi. Co to znamená pro naše děti vidíme na způsobu jakým EU vyvolává pohyby migračních mas na náš kontinent. Salvini ukázal, že k tomu abychom masovou migraci zastavili je třeba jen jediné věci: politické vůle,“ prohlásil za bouřlivého potlesku občanů představitel ENF v EP.

Ve svém emotivním projevu vyzval přítomné k volbě SPD jako jediné možné alternativy, která má šanci spolu s dalšími národné orientovanými stranami v Evropě přinést tolik potřebné změny. „Bojoval snad statečný český lid za svoji svobodu proto, aby pak upadl pod okovy Evropské unie? Bojovali jste snad proti Sovětskému svazu proto, aby se v podobě EU vrátila podobná diktatura? Ne! Bojovali jste za svobodu a v historických volbách v květnu dojde k rozhodující bitvě. My představujeme síly odporu. Matteo Salvini, Marine Le Pen, Geert Wilders a další jsme hrdí na to, že máme Tomia Okamuru za svého spojence ve střední Evropě. Spojme síly a postavme se současnému diktátu EU,“ vyzval zástupce vlasteneckých sil z Belgie.

Jeho slova vzápětí potvrdil ve své videozdravici, přes celoplošnou obrazovku i místopředseda italské vlády a ministr vnitra Matteo Salvini, jenž se vedle Marine Le Penové stal nejvýraznější tváří přicházejících změn v Evropě.

Cizinci ve vlastní zemi

Britská europoslankyně Janice Atkinson promluvila o tom, jak britští politici podvádějí své voliče, když pod různými záminkami odkládají odchod Británie z EU a vyjádřila naději, že i Češi si zvolí svobodu a EU pod vedením SPD nakonec rovněž opustí. „Imigranti změnili naše města k nepoznání. Teror a násilí ovládly celé čtvrti a my jsme ve vlastní zemi cizinci. Říkáme dost, nepřijímejte tento stav jako osud Evropy. Je možné ho zvrátit a zastavit. Pokud si vážíte své kultury musí být Evropská unie zastavena.“

Jediná šance jak toho dosáhnout je podle Atkisonové hlasovat pro SPD Tomia Okamury. „SPD vám zaručí možnost konání referenda o czexitu. Doufám, že budete následovat Brity a odejdete z EU.“ Opustit EU ale není podle ní vůbec snadné, jak se o tom přesvědčili i sami Britové. „Navzdory tomu, že lidé hlasovali pro brexit, tak se britský establishment předem domluvil, že nás zastaví. V těchto volbách máte naději zachránit Českou republiku i Evropu. Blížíme se v Evropě k bodu zlomu a právě vy můžete pomoci zachránit náš kontinent.

Předseda SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura mohl svůj projev začít po krátké pauze, již bez paviánského řevu, pouze za bouřlivého potlesku přítomných. Policie se totiž konečně rozhoupala k zásahu a bruselské kraválisty na desátou výzvu k rozchodu konečně vytlačila na roh Opletalovy ulice, odkud jejich vřískot a randál už nebyl téměř slyšet. I když tedy opožděně, přece jen policie nakonec konala svou povinnost, za což ji shromáždění občané nakonec odměnili potleskem.
Cílená likvidace

Předseda SPD ve svém projevu upozornil na důležitost blížících se eurovoleb a snahu EU o odnárodnění evropských států „V současnosti znovu bojují Evropané doslova o své přežití. Není to jen migrace kolonistů z Afriky a arabských zemí, která mění tvář Evropy. Je to také tlak Bruselu na odnárodnění států Evropy ve jménu multikulturního superstátu. V současné Evropské unii bruselské šlechty není místo nejen pro národ ale není tu místo ani pro demokracii.“

Okamura také vyzdvihl nezastupitelné místo tradiční rodiny, která je podle něho základem národních států. „Masové přistěhovalectví milionů Afričanů a muslimů do Evropy, není žádná náhoda. Jde o cílenou likvidaci tradičních evropských národů a také o cílenou likvidaci tradičních evropských hodnot. Proto je likvidován pojem tradiční rodiny. Proto se stává z vlastenectví sprosté slovo. Právě tyto hodnoty jsou největší překážkou pro zbourání národních států. Je jen na nás zda se vzdáme všeho, za co naši předkové umírali, nebo jejich dědictví budeme hájit.

„SPD není sama, ani slabá. Naopak naše vlastenecká frakce ENF bude bezesporu jednou z nejsilnějších v evropském parlamentu. Máme sílu změnit Evropu když nás podpoříte u voleb svými hlasy. Současná Evropská unie musí skončit. Evropská unie je ovládána lidmi jako je notorický alkoholik Juncker, který se nedávno proslavil tím, že málem podpálil prezidentský pár v africké Rwandě.“

Čtěte ZDE: Zčernání Evropy: V roce 2050 tu bude 200 miliónů Afričanů. Nás-důchodce to neuživí. Přijdou k prostřenému stolu? Pracovat nehodlají. Humánní Evropa je pouze eufemismus pro slabost a nemorálnost
Na pokraji zkázy

Jeho slova potvrdil i předseda nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders. „Dnes bojujeme za svou existenci. A největším nebezpečím pro naše přežití je Evropská unie a masová migrace. Evropa stojí na pokraji zkázy. Evropská unie nikdy nebude hájit zájmy evropských národů. Proto potřebujeme silné národní státy. Je důležité, aby odvážní vůdcové jako je Marine Le Pen, Matteo Salvini a Tomio Okamura měli v následujících volbách vaši podporu. Jsme vlastenci a zvítězíme!“

Na závěr vystoupila se svým projevem předsedkyně francouzského Národního sdružení Marine Le Penová, která vyzvala k rozhodující bitvě o Evropu: „Základem našeho projektu je svoboda. Svoboda evropských národů, která se nazývá suverenita. Jen svobodné nezávislé národy mohou zachránit Evropu. Smyslem těchto evropských voleb je moci prosadit alternativu, neboť je to poprvé co demokratický tlak vlastenců ve všech zemích vytváří možnost přestavby evropského rámce.“ Bitva o Evropu, která dnes začala, nemá podle ní obdoby. „Jsme na začátku velkých změn. Evropská unie je pohřebištěm nesplněných slibů. Boj o národní státy je základem naší civilizace.“

Nejvýraznější politička současné Evropy je přesvědčena, že i Češi se budou podílet na evropském jaru, které květnovými volbami do evropského parlamentu začíná. „Svoboda a národ mluví našimi ústy. My Češi a Francouzi se sejdeme v den, který historie stanovila na 26. května. Ať žije SPD, ať žije český národ, ať žije Evropa svobodných národů!“

Zdroj.